اتفاق ویژه برای مسلمان در بازی با سپاهان! + انتقال شیخ قاسم به بخش مراقبت‌های ویژه – دانلود فیلم های روز دنیا

ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ در دیدار با سپاهان برای پست هافبک راست از فرشاد احمدزاده استفاده کرد تا باتوجه به سیستم ۴۴۲ خطی سرخ ها، محسن مسلمان نیمکت نشین شود

در نبودِ مسلمان، احمدزاده پاس گل داد و امیری هم نمایش قابل قبولی ارائه کرد. بشار رسن نیز نشان داد کم کم به فرم همیشگی نزدیک می شود و می توان امیدوار به آینده او بود. دیگر هافبک سرخ ها یعنی سیامک نعمتی هم در چند بازی قبلی عملکرد بسیار خوبی داشته و این آمادگی بالای هافبک های پرسپولیس، کار پروفسور را برای انتخاب ۴-۵ بازیکن در این قسمت از زمین سخت و سخت تر می کند.

هافبک خلاق سرخ ها که چند روز پیش شمع تولد ۲۷ سالگی را فوت کرد، در حالی روی نیمکت نشست که این فصل ۹ پاس گل داده و بهترین گلساز لیگ هفدهم به شمار می رود.

او در هفته دهم و بازی با استقلال نیز روی نیمکت نشست اما پس از مصدومیت رسن، وارد زمین شد و ۲۵ دقیقه بازی کرد. هفته بعد نیز در دیدار با سایپا بازهم فیکس نبود و تنها ۸ دقیقه فرصت نمایش توانایی های خود را داشت.

ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ در دیدار با سپاهان برای پست هافبک راست از فرشاد احمدزاده استفاده کرد تا باتوجه به سیستم ۴۴۲ خطی سرخ ها، محسن مسلمان نیمکت نشین شود. پروفسور در طول بازی نیز اعتقادی به استفاده از این بازیکن نداشت و سیامک نعمتی، احمد نوراللهی و بشار رسن را به میدان فرستاد تا مهندسِ پرسپولیسی ها برای اولین بار در فصل جاری به طور کامل نیمکت نشین باشد.

——————-
خبرگزاری مهر: شبکه اللؤلؤة اعلام کرد: آیت الله عیسی قاسم پس از پایان عمل جراحی به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده و (حداقل) تا پایان امروز برای رسیدگی پزشکی در این بخش باقی خواهد ماند
بر اساس این گزارش؛  آیت الله شیخ عیسی قاسم مرجع دینی بحرینی صبح امروز پس از خروج از اتاق عمل پس از عمل جراحی که بر روی وی صورت گرفت به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده است و تا عصر برای پیگیری وضع جسمانی اش از سوی پزشکان مربوطه می ماند.

خبرگزاری مهر: شبکه اللؤلؤة اعلام کرد: آیت الله عیسی قاسم پس از پایان عمل جراحی به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده و (حداقل) تا پایان امروز برای رسیدگی پزشکی در این بخش باقی خواهد ماند.
شایان ذکر است که روز گذشته منابع ویژه اعلام کرده بودند که آیت الله عیسی قاسم به یکی از بیمارستان های بحرین برای عمل جراحی منتقل می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *