ارزش ذاتی بیت‌ کوین چقدر است؟ + حکم «ثلاث» در موعد مقرر صادر می‌شود – دانلود فیلم های روز دنیا

تسنیم نوشت: موسسه آلیانز گلوبال اینوستورز، بازوی سرمایه گذاری بزرگترین شرکت بیمه اروپا که مدیریت حدود ۵۰۰ میلیارد دلار دارایی را در اختیار دارد اعلام کرد، حباب بیت کوین دیر یا زود خواهد ترکید و حتی اگر فن آوری بلاک چین بتواند منافع قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران نماید، این ارز دیجیتالی باز هم بی ارزش است
استفان هوفریچر، رئیس بخش اقتصاد جهانی و استراتژی این شرکت در یادداشتی نوشت: «به نظر ما، ارزش ذاتی بیت کویت صفر است… شما بر اساس یک بیت کوین نمی توانید از هیچ کسی ادعایی داشته باشید، در حالی که مثلا بر اساس اوراق قرضه خاکمیتی، سهام یا پول کاغذی می توانید چنین ادعایی داشته باشید و از این رو بیت کوین تضمین کننده هیچ گونه جریان درآمدی ای نیست.»

پیش از این اقتصاددانان دیگری نیز در خصوص بی ارزش بودن بیت کوین اظهارنظر کرده بودند. از جمله محققان دانشگاه بیتزبورگ به این نتیجه رسیده اند که بیت کوین «دارایی ای اس که از نظر معیارهای سنتی هیچ گونه ارزشی ندارد.» همچنین نوریل روبینی، اقتصاددان معروف بیت کویت را «بزرگترین حباب تاریخ بشر» خوانده است.

به علاوه، به گفته وی بزرگترین ارز دیجیتالی جهان «تمام مشخصه های» اصلی یک دارایی حبابی را داراس و از این جهت حباب بیت کوین قطعا روزی خواهد ترکید.

تسنیم نوشت: موسسه آلیانز گلوبال اینوستورز، بازوی سرمایه گذاری بزرگترین شرکت بیمه اروپا که مدیریت حدود ۵۰۰ میلیارد دلار دارایی را در اختیار دارد اعلام کرد، حباب بیت کوین دیر یا زود خواهد ترکید و حتی اگر فن آوری بلاک چین بتواند منافع قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران نماید، این ارز دیجیتالی باز هم بی ارزش است.

وی افزود، هرچند می توان همین استدلال را در مورد طلا داشت، اما فلز زرد برای بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ سال به شکل گسترده ای به عنوان یک ابزار ذخیره ارزش مورد پذیرش قرار گرفته است، در حالی که عمر بیت کوین کمتر از یک دهه است.

——————-

خبرگزاری مهر: قاضی محمدی کشکولی در حاشیه سومین جلسه دادگاه راننده اتوبوس خیابان پاسداران در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به حادثه ای که در خیابان گلستان هفتم پاسداران اتفاق افتاد از معدود جرایمی بود که موجب شد اذهان عمومی را مشوش کند و نظم عمومی را تحت تاثیر خودش قرار دهد
مهلت دادگاه به پایان رسید و تلاش شد زوایای پرونده روشن شود و به متهم فرصت داده شد از خود دفاع کند لذا امروز اخرین جلسه دادگاه را داشتیم و هیات قضایی حکم را طی فرصت قانونی صادر می کند.

وی افزود: با توجه به تاکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر اینکه در رسیدگی های قضایی تعللی صورت نگیرد و الزامات قانونی در نطر گرفته شود و همچنین ریاست کل دادگستری استان تهران و سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران تلاش کردند که زمینه را برای رسیدگی منصفانه برای طرفین پرونده را مهیا کنند.

وی گفت: ما هیات قضایی هم تلاش کردیم با رعایت موازین قانونی به ویژه مقررات آیین دادرسی کیفری و همچنین رعایت اصول بی طرفی و استقلال مرجع قضایی که از اصول آیین دادرسی به شمار می رود لذا با مراعات کردن مقررات قانونی و عدم تعجیل در رسیدگی بتوانیم بدون حاشیه به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنیم و دادگاه فرایند رسیدگی منصفانه را طی کند.

خبرگزاری مهر: قاضی محمدی کشکولی در حاشیه سومین جلسه دادگاه راننده اتوبوس خیابان پاسداران در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به حادثه ای که در خیابان گلستان هفتم پاسداران اتفاق افتاد از معدود جرایمی بود که موجب شد اذهان عمومی را مشوش کند و نظم عمومی را تحت تاثیر خودش قرار دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *