برتری میهمان‌ها در هفته یازدهم لیگ هندبال + شکست روبین‌کازان برابر حریف نروژی – دانلود فیلم های روز دنیا

 خبرگزاری تسنیم: رقابت‌های لیگ برتر هندبال آقایان به هفته یازدهم رسید و این دیدارها از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه) برگزار شد و تیم‌های سپاهان، سنگ آهن و شهرداری کازرون مقابل تیم‌های میزبان خود به پیروزی رسیدند
نتایج این دیدارها به شرح زیر است:

هپکو اراک ۲۳ – سنگ آهن بافق ۳۵

 خبرگزاری تسنیم: رقابت‌های لیگ برتر هندبال آقایان به هفته یازدهم رسید و این دیدارها از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه) برگزار شد و تیم‌های سپاهان، سنگ آهن و شهرداری کازرون مقابل تیم‌های میزبان خود به پیروزی رسیدند.

صنعت مس کرمان ۲۲ – فولاد مبارکه سپاهان ۲۶

پتروشیمی مارون ۲۵ – شهرداری کازرون ۲۸

——————-

 خبرگزاری تسنیم: تیم روبین‌کازان امشب (پنجشنبه) در ادامه دیدارهای تدارکاتی پیش از آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه به مصاف تیم سارسپس‌بورگ نروژ رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد
تیم روبین‌کازان در اولین بازی نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه ۱۱ اسفند ماه سال جاری میهمان تیم آنژی است. یاران سردار آزمون رتبه یازدهم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها را با اندوخته ۲۳ امتیازی در اختیار دارند.

 خبرگزاری تسنیم: تیم روبین‌کازان امشب (پنجشنبه) در ادامه دیدارهای تدارکاتی پیش از آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه به مصاف تیم سارسپس‌بورگ نروژ رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. تنها گل بازی در دقیقه ۸۰ وارد دروازه تیم روبین‌کازان روسیه شد.

سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیم روبین‌کازان بازی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *