تابش:‌ فرشاد احمدزاده باید اخراج می‌شد + ۲۱ سرخپوش به آبادان می‌روند – دانلود فیلم های روز دنیا

خبرگزاری فارس: «مسعود تابش» در خصوص بازی با نفت تهران در چارچوب لیگ برتر ایران گفت: بازی نفت بسیار سخت است چرا که تقریباً در جدول هم‌رده هستیم و فاصله تیم سپاهان با نفت نزدیک است، مطمئناً کار سختی را در پیش رو داریم اما در این چند روزه بازیکنان تمرینات خوبی را زیرنظر ابراهیم‌زاده انجام دادند، در بحث روانی و بدن‌سازی روی تیم بسیار زیاد کار شده است، اردوی خوبی در کمپ اصفهان داشتیم، بچه‌ها انگیزه بسیار بالایی دارند تا در مقابل نفت تهران نتیجه خوبی کسب کنند
وی در ادامه تأکید کرد: از هواداران خواهش می‌کنم به استادیوم بیایند و تیم سپاهان را حمایت کنند. تیم تمام تلاشش را می‌کند تا شرایط مطلوبی به دست بیاورد و به جایگاه اصلی‌اش برگردد. من به هواداران قول می‌دهم با توجه به انگیزه‌ای که در تیم می‌بینم مطمئنم شرایط‌مان بهتر خواهد شد.

خبرگزاری فارس: «مسعود تابش» در خصوص بازی با نفت تهران در چارچوب لیگ برتر ایران گفت: بازی نفت بسیار سخت است چرا که تقریباً در جدول هم‌رده هستیم و فاصله تیم سپاهان با نفت نزدیک است، مطمئناً کار سختی را در پیش رو داریم اما در این چند روزه بازیکنان تمرینات خوبی را زیرنظر ابراهیم‌زاده انجام دادند، در بحث روانی و بدن‌سازی روی تیم بسیار زیاد کار شده است، اردوی خوبی در کمپ اصفهان داشتیم، بچه‌ها انگیزه بسیار بالایی دارند تا در مقابل نفت تهران نتیجه خوبی کسب کنند.
تابش در پایان در خصوص داوری نیز گفت: امیدوارم در ادامه لیگ قضاوت داوران عادلانه باشد، من نمی‌گویم خدای نکرده داور جهت تیمی قضاوت می‌کند، اما باید عدالت رعایت شود، در بازی با پرسپولیس، بیشتر کارشناسان معتقد بودند که احمدزاده باید نزدیک به هزار درصد اخراج می‌شد و این کاملاً مشخص است. داور به این صحنه بسیار نزدیک بود اما متأسفانه این بازیکن را اخراج نکرد. اگر پرسپولیس از دقیقه ۵۵ اخراج می‌شد باید ۴۰ دقیقه مقابل ۱۰ نفره ما بازی می‌کرد. امیدوارم عدالت در بازی‌ها رعایت شود، با توجه به اینکه به هفته‌های پایانی نزدیک می‌شویم و حسایت بالا می‌رود، باید داوران در بیشتر صحنه‌ها با دقت قضاوت کنند.

——————-
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ ۲۱ بازیکنی که در سفر به آبادان پرسپولیس را همراهی می‌کنند مشخص کرد
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ ۲۱ بازیکنی که در سفر به آبادان پرسپولیس را همراهی می‌کنند مشخص کرد.
این نفرات باید تا ساعت ۱۵:۴۰ دقیقه خود را در فرودگاه مهرآباد به مدیر و سرمربی تیم معرفی کنند.

علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، شایان مصلح، حسین ماهینی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی، احسان علوان‌زاده، آدم همتی، گادوین منشا، علی علیپور، وحید امیری، حمیدرضا طاهرخانی، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، احمد نورالهی و محسن ربیع‌خواه، نفراتی هستند که برای بازی برابر صنعت نفت نامشان در این فهرست قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *