تارتار: در ۷ هفته اخیر در ۵ بازی از داوری ضرر کردیم – دانلود فیلم های روز دنیا

ایسنا: مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پدیده اظهار کرد: قبل از صحبت درباره بازی باید بگویم خوشحالم که در مشهد هستم
او افزود: باید تغییراتی در ترکیب تیم داشته‌باشم، با یک سری بازیکنان کار کرده‌بودم که پتانسیل بازی روی زمین را داشتند اما باید فکر دیگری بکنیم.

سرمربی پارس جنوبی درباره بازیکنان مصدوم و محروم تیمش گفت: دشتی محروم است و کادر پزشکی تلاش می‌کند تا پورامینی را به این بازی برساند.

وی افزود: در ۷ هفته اخیر در ۵ بازی از داوری ضرر کردیم، برای ما عجیب است و دچار شک و شبهه می‌شویم که چرا این اتفاقات می‌افتد. حتی مردم از ما می‌پرسند چرا اشتباهات داوری همیشه علیه شماست. البته در چندبازی هم اشتباهات فردی هم داشته‌ایم. باید کاری کنیم تا این اشتباهات هم به حداقل برسد.

ایسنا: مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پدیده اظهار کرد: قبل از صحبت درباره بازی باید بگویم خوشحالم که در مشهد هستم. یاد ابومسلم افتادم، تیمی که در آن بازی کردم. بازی سختی برای هر دو تیم در پیش است، هر دو تیم برای کسب پیروزی وارد میدان می‌شوند. ای کاش بازی در ورزشگاه زیبای امام رضا برگزار می‌شد زیرا هر دو تیم روی زمین بازی می‌کنند و نیاز به زمین هموار وجود داشت. استادیوم ثامن کیفیت لازم را ندارد، البته میزبان تصمیم‌گیرنده است.

تارتار درباره انتقاد هواداران پارس جنوبی گفت: همیشه حق با هوادار است، ما بهترین هواداران ایران را داریم. در رشت مربیگری کردم، روزی بود که تمام ورزشگاه خواهان برکناری من بودند اما در پایان فصل همگی تشویقم کردند. کسانی که در ۲ هفته اخیر علیه ما حرف زدند هم به ما محبت دارند و به دنبال موفقیت تیم هستند.

سرمربی تیم پارس جنوبی با بیان اینکه تیمش در ابتدای لیگ برتر با انگیزه سقوط نکردن وارد مسابقات شد، تصریح کرد: زمانی که به نیم‌فصل دوم وارد شدیم تیم خطر سقوط احساس نمی‌کرد و تنها انگیزه ما در ادامه فصل کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست که با تمام وجود تلاش می‌کنیم به این مهم دست یابیم. البته انتظارات نباید بالا باشد، اما کادر فنی و بازیکنان تلاش خود را در این خصوص می‌کنند. بقیه آن دست ما نیست، بلکه خدا هم باید به ما عنایت کند.

او در رابطه با صحبت‌های علی کریمی علیه فدراسیون و برنامه ۹۰ گفت: کلی صحبت می‌کنم، اینکه برخی تیم‌ها منفعت می‌برند آدم را دچار شک و شبهه می‌کند. هم تاج زحمت می‌کشد و هم کریمی‌ اما مربیگری جزو سخت ترین مشاغل دنیاست و حتی می‌توان گفت که بعد از خلبانی در جنگ سخت‌ترین شغل است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *