تبریزی: دوست ندارم با استقلال روبرو شویم – دانلود فیلم های روز دنیا

ورزش سه: مهاجم ذوب‌آهن می‌گوید علاقه ای ندارد تا در مرحله حذفی لیگ قهرمانان با استقلال دیدار کنند چراکه با این اتفاق یکی از سهمیه های ایران کسر می‌شود
درباره بازی های لیگ قهرمانان اول اینکه امیدوارم با پیروزی مقابل لوکوموتیو به مرحله حذفی صعود کنیم. ما به هر حال ناخواسته به گروه استقلال برخواهیم خورد که خب این به نفع ایران نیست چون با رو در رویی ذوب‌آهن و استقلال یک نماینده از نمایندگان ایرانی از این تورنمنت حذف خواهد شد که این موضوع خوشایند ایرانی‌ها نیست و به مذاق هیچ یک از بازیکنان دو تیم خوش نخواهد آمد.

ورزش سه: مهاجم ذوب‌آهن می‌گوید علاقه ای ندارد تا در مرحله حذفی لیگ قهرمانان با استقلال دیدار کنند چراکه با این اتفاق یکی از سهمیه های ایران کسر می‌شود.

مطمئنا مسائل و مشکلات مالی هنوز به قوت خود در تیم ذوب‌آهن هست اما بچه‌ها تمام تلاششان را می‌کنند تا بتوانیم یک سال خوب داشته باشیم و فصل جدید را هم با حضور در آسیا استارت بزنیم. مطمئن باشید که این موضوع در نتیجه‌گیری تمامی تیم‌ها بی تاثیر نیست اما این مشکلی است که خیلی از تیم‌ها با آن روبه‌رو هستند. ما ۳بازی تا پایان لیگ داریم ولی هنوز بیشتر از ۶۰درصد دریافتی مان نبوده امیدوارم این مشکلات به زودی برطرف شود چراکه قطعا در آینده یکی از موضوعاتی که روی روند تیم تاثیر می‌گذارد همین مشکل مالی است ما با بی‌توجهی نسبت به این موضوع تا به امروز ذوب‌آهن را نایب قهرمان کردیم و در چند بازی اخیر هم با همین فکر پا به میدان خواهیم گذاشت.

تبریک قهرمانی به پرسپولیس

برای نایب قهرمانی کوچکترین غفلت جایز نیست

به خاطر منافع ایران دوست ندارم به استقلال بخوریم

بازی با الدحیل باتوجه به شرایط این تیم و بدون باخت بودن آنها یک دیدار سخت بود. ما مقابل قهرمان قطر خوب بازی کردیم حتی موقعیت‌هایی هم داشتیم اما آنها بهتر از ما کار کردند و زرنگ‌تر از ما بودند از همین رو توانستند بازی را از ما ببرند. ما پس از این بازی یک دیدار سخت هم در تاشکند داریم که امیدوارم از آن مسابقه هم دست پر برگردیم تا به امید خدا به دور بعد صعود کنیم.

به زرنگی الدحیل باختیم

قهرمانی پرسپولیس را به مجموعه این تیم تبریک می‌گویم و آنها شایسته بودند به همین دلیل قهرمان این فصل از لیگ شدند. ما هم در ادامه مسابقات تلاش می‌کنیم تا بتوانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم و فصل را با نایب قهرمانی به پایان برسانیم.

می‌خواهیم سالی خوب برای ذوب‌آهن رقم بزنیم

 با قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس در لیگ‌برتر ۳ تیم ذوب‌آهن، استقلال و سایپا برای کسب نایب قهرمانی لیگ هفدهم می‌جنگند. در این بین شاگردان قلعه‌نویی با فاصله یک امتیازی از رقبای خود شانس بیشتری برای رسیدن به مقام دوم نسبت به دو تیم دیگر دارد. مرتضی تبریزی، یکی از سه کاپیتان ذوبی ها درباره حساسیت چند بازی‌ پیش رو با خبرنگار “ورزش سه” به صحبت پرداخت و در رابطه با بازی های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به اظهار نظر پرداخت.

در دیدار اخیر، بازی آسانی مقابل سپیدرود نداشتیم و آنها خیلی خوب فوتبال بازی کردند. ما باید ۳ امتیاز این بازی و بازی‌های دیگر را به هر نحو شده کسب کنیم چون رقیبانمان در این هفته توانستند حریفانشان را شکست دهند و ما نباید در این چند بازی اخیر کوچکترین غفلتی داشته باشیم. از کسب ۳ امتیاز این مسابقه و قرار گرفتن در رتبه دوم جدول خدا را شکر می‌کنیم و امیدواریم که این روند در چند بازی اخیر ادامه‌دار باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *