تخفیف‌های بیمه ثالث تغییر کرد + انفجار تروریستی در الرمادی عراق – دانلود فیلم های روز دنیا

خبرگزاری ایسنا: براساس ماده ۶ آیین‌نامه جدید تخفیف عدم خسارت سالانه از ۱۰ درصد به ۵ درصد کاهش یافته و حداکثر تخفیف همان ۷۰ درصد خواهد بود که در یک دوره ۱۴ ساله به حداکثر تخفیف می‌رسد
اما این آیین‌نامه جدید یک امتیاز ویژه نیز برای بیمه‌گذاران دارد.

هر چند در نگاه اول این موضوع می‌تواند یک نکته منفی تلقی می‌شود اما باید خاطرنشان کرد بیمه ایران به منظور جلوگیری از ضرر و زیان مالکان دوره انتظاری را در نظر گرفته است تا قیمت بیمه افزایش پیدا نکند.

از روز سه‌شنبه (۱۷ بهمن‌ماه) تخفیف‌های عدم خسارت بیمه ثالث تغییر کرد. این تغییرات براساس آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۸ قانون بیمه شخص ثالث اعمال می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: براساس ماده ۶ آیین‌نامه جدید تخفیف عدم خسارت سالانه از ۱۰ درصد به ۵ درصد کاهش یافته و حداکثر تخفیف همان ۷۰ درصد خواهد بود که در یک دوره ۱۴ ساله به حداکثر تخفیف می‌رسد.
براساس ماده ۶ آیین‌نامه جدید تخفیف عدم خسارت سالانه از ۱۰ درصد به ۵ درصد کاهش یافته و حداکثر تخفیف همان ۷۰ درصد خواهد بود که در یک دوره ۱۴ ساله به حداکثر تخفیف می‌رسد.

به عنوان مثال: تخفیف یک بیمه‌نامه با ۵ سال تخفیف در آیین‌نامه قدیم ۴۰ درصد بود که در آیین‌نامه جدید ۳ سال دوره انتظار در نظر گرفته شده تا بیمه با ۶ سال عدم خسارت تمدید شود.

در گذشته بیمه‌گذاران اعتراض داشتند که با یک بار خسارت نباید تمام تخفیفات سال‌های گذشته از بین برود. این دغدغه مردم در آیین‌نامه جدید بر طرف شده و از این پس در صورت خسارت تمام تخفیفات بیمه‌گذار به یک‌باره از بین نمی‌رود بلکه این کاهش تخفیفات پلکانی است.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از السومریه نیوز، یک منبع امنیتی در استان الانبار اعلام کرد که یک نیروی امنیتی در انفجار یک دستگاه موتور سیکلت در شهر الرمادی کشته شد و ۱۰ نفر دیگر زخمی شدند
این منبع که خواست نامش ذکر نشود، عنوان کرد: نیروهای امنیتی و امدادی برای رساندن مجروحان به بیمارستان در محل حادثه حضور یافتند.

استان الانبار عراق که که مدتی است در آرامش نسبی به سر می برد، گاهی اوقات شاهد حملات انتحاری و کور از جانب تروریست ها است.

خبرگزاری مهر: به نقل از السومریه نیوز، یک منبع امنیتی در استان الانبار اعلام کرد که یک نیروی امنیتی در انفجار یک دستگاه موتور سیکلت در شهر الرمادی کشته شد و ۱۰ نفر دیگر زخمی شدند.
منبع مذکور افزود: موتورسیکلت بمبگذاری شده امروز در خیابان ۴۰ در ورودی شهر الرمادی منفجر شد که بر اثر آن یک نفر از نیروهای عشایری کشته شد و ۱۰ نفر دیگر زخمی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *