مورینیو: زلاتان درباره جدایی به من چیزی نگفته + ترامپ، میزبان ۶ فراری کره شمالی شد – دانلود فیلم های روز دنیا

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد اخبار مربوط به انتقال زلاتان به لیگ ایالت متحده را تکذیب کرد.

در روزهای اخیر شایعاتی در مورد توافق زلاتان با لس آنجلس گلکسی شنیده شده اما مورینیو تاکید کرد اگر اتفاقی در مورد مهاجم آسیب دیده تیمش رخ دهد او اول از همه باخبر خواهد شد
هیچ کدام از اخبار رسانه ها درست نیست زیرا اگر قرار به جدایی زلاتان باشد من اولین نفر از این موضوع باخبر خواهم شد.

در روزهای اخیر شایعاتی در مورد توافق زلاتان با لس آنجلس گلکسی شنیده شده اما مورینیو تاکید کرد اگر اتفاقی در مورد مهاجم آسیب دیده تیمش رخ دهد او اول از همه باخبر خواهد شد.

مورینیو: زلاتان درباره جدایی به من چیزی نگفته

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد اخبار مربوط به انتقال زلاتان به لیگ ایالت متحده را تکذیب کرد.

اخبار جدایی زلاتان: “من درباره بازیکنانم در رسانه ها صحبت نمی کنم. من هر روز زلاتان را می بینم و گرچه به طور مستقیم با او کار نمی کنم، اما به عنوان مثال من با مربی بدنسازی در حال تماشای تمرینات زلاتان بودم بودم و او هرگز به من چیزی در این خصوص نگفت.

دوران دوری فلینی: “ما به او نیاز داریم زیرا بازی های لیگ قهرمانان پیش روی ماست اما ما احتمالا فلینی را برای ۲، ۳ یا ۴ هفته او را در اختیار نخواهیم داشت.”

——————-

خبرگزاری ایرنا: در آستانه رویداد حساس المپیک زمستانی ۲۰۱۸ کره جنوبی، رئیس جمهوری آمریکا از ۶ تبعه کره شمالی که از این کشور گریخته اند در کاخ سفید میزبانی کرد

میزبانی ترامپ از این مغضوبان حکومت کره شمالی، همچنین در آستانه رویدادی حساس نظیر المپیک زمستانی ۲۰۱۸ کره جنوبی اتفاق می افتد.

سئونگ هو که در سال ۲۰۰۶ از کره شمالی گریخته، سه شنبه شب نیز در مراسم سخنرانی سالانه ترامپ چند صندلی آنسوتر از ملانیا ترامپ همسر او نشسته بود.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، این گروه ۶ نفره که یک بانکدار آگاه از عملیات های برون مرزی پیونگ یانگ، یک زندانی سیاسی پیشین و همچنین فعال سیاسی «جی سئونگ هو» در آن حضور داشتند، امروز در کاخ سفید مهمان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بودند.

ترامپ امروز در گفت و گوی تلفنی با شینزو آبه نخست وزیر ژاپن بر افزایش فشار علیه کره شمالی تاکید کرد و همچنین در گفت و گوی مشابهی با مون جائه این رئیس جمهوری کره جنوبی ابراز امیدواری کرد بازی های المپیک با موفقیت برگزار شود.

خبرگزاری ایرنا: در آستانه رویداد حساس المپیک زمستانی ۲۰۱۸ کره جنوبی، رئیس جمهوری آمریکا از ۶ تبعه کره شمالی که از این کشور گریخته اند در کاخ سفید میزبانی کرد.

«کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی با وجود تاکید بر ادامه برنامه موشکی و هسته ای کشورش و همچنین انتقاد از رزمایش های مشترک آمریکا و کره جنوبی، اجازه حضور ورزشکاران کره شمالی در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ را داده است.

اگرچه ترامپ از زمان به قدرت رسیدن ادبیاتی خصومت آمیز علیه کره شمالی در پیش گرفته، اما این اقدام او فراتر از هر حمله لفظی خشم پیونگ یانگ را در پی خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *