پیام شیخ سلمان برای قهرمانی فوتسال ایران – دانلود فیلم های روز دنیا

ایسنا: ‌به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران دیروز (یک‌شنبه) موفق شد با برتری چهار بر صفر برابر ژاپن در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا قاطعانه به مقام نخست این دوره از رقابت‌ها دست یابد و برای دوازدهمین بار جام قهرمانی را بالای سر ببرد
ستاره تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران در فینال علی اصغر حسن‌زاده بود که در نهایت به عنوان ارزشمندترین بازیکن جام جهانی نیز شناخته شد.

شیخ سلمان هم‌چنین درباره میزبانی چین تایپه برای این دوره از رقابت‌ها، گفت‌: AFC میزبانی این رقابت‌ها را به چین تایپه داد تا تعهد خود را به گسترش فوتسال در کشورهای دیگر آسیا نشان دهد. من مطمئن هستم که این تورنمنت به پیشرفت فوتسال در کشور چین تایپه کمک خواهد کرد.

در پیام شیخ سلمان آمده است: من از طرف خانواده‌ فوتبال در آسیا می‌خواهم پیام تبریکم را به فوتبال ایران بابت درخشش و قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا ابراز کنم. هم‌چنین باید از ژاپن هم تقدیر کرد که روحیه بالایی را در این فینال جذاب نشان دادند. می‌خواهم هم‌چنین از تمام کسانی که پشت پرده برای برگزاری هر چه‌ بهتر این رقابت‌ها زحمت کشیده‌اند نیز در این جا تشکر کنم. من مطمئن هستم که این قهرمانی الهام بخش هواداران و بازیکنان فوتسال در ایران خواهد بود.

شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا، بعد از قهرمانی ایران در این دوره از رقابت‌ها در پیامی ضمن تبریک این عنوان به ملی‌پوشان فوتسال ایران برای این تیم در آینده آرزوی موفقیت کرد.

تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران در دوره قبلی جام جهانی که در کلمبیا برگزار شد، در رده سوم قرار گرفت و با کسب دوازدهمین قهرمانی در آسیا سلطه خودش را در قاره نشان داد. ایران با ۴۶ گل زده به فینال این دوره از رقابت‌ها رسید و توانست تیم‌های میانمار، چین، تایلند، ازبکستان و عراق را از پیش‌رو بردارد. ‌

ایسنا: ‌به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران دیروز (یک‌شنبه) موفق شد با برتری چهار بر صفر برابر ژاپن در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا قاطعانه به مقام نخست این دوره از رقابت‌ها دست یابد و برای دوازدهمین بار جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *