پیروزی خفیف اتلتیکومادرید مقابل والنسیا + دواین جانسون تهیه کننده و بازیگر تلویزیون می‌شود – دانلود فیلم های روز دنیا

ایسنا: در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست و دوم لالیگا اتلتیکومادرید یکشنبه برابر والنسیا قرار گرفت و توانست در واندا متروپولیتانو مهمانش را با یک گل شکست دهد
اتلتیکو با این پیروزی اختلافش با بارسلونای صدرنشین به ۹ امتیاز رسید و با ۴۹ امتیاز در جایگاه دوم باقی ماند. والنسیا با ۴۰ امتیاز در رتبه سوم قرار دارد.

پیش از این دیدار خیرونا با دو گل اتلتیک بیلبائو را شکست داد.

ایسنا: در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست و دوم لالیگا اتلتیکومادرید یکشنبه برابر والنسیا قرار گرفت و توانست در واندا متروپولیتانو مهمانش را با یک گل شکست دهد.

در نیمه دوم باز هم میزبان مجبور به تعویض اجباری شد. این بار دیگو گودین به علت آسیب‌دیدگی زمین بازی را ترک کرد و خوان فران وارد زمین شد. اتلتیکو باز هم به حملات خود ادامه داد تا اینکه ضربه زیبای آنخل کورئا تبدیل به گل شد و میزبان در دقیقه ۵۹ با یک گل پیش افتاد. قرمز و سفیدپوشان پس از این گل باز هم سعی داشتند دروازه حریفشان را باز کنند. از طرفی والنسیا تنها دقایقی توانست به سمت دروازه میزبان حمله کند. برتری شاگردان سیمئونه کاملا آشکار بود. در نهایت سه امتیاز مهم این دیدار به اتلتیکو رسید.

اتلتیکو از ابتدا به دنبال گلزنی بود. قرمز و سفیدپوشان می‌توانستند با پیروزی در این بازی اختلاف خود را با بارسلونا کمتر کنند. تلاش‌های شاگردان دیگو پابلو سیمئونه در نیمه اول بی‌نتیجه بود و این تیم مجبور شد یک تعویض اجباری کند. استفان ساویچ زمین بازی را به علت آسیب‌دیدگی ترک کرد. بهترین فرصت گلزنی را در این نیمه دیگو کاستا داشت که نتو به زیبایی ضربه سر مهاجم اتلتیکو را دفع کرد.

——————-

خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی: شبکه ان‌بی‌سی سفارش ساخت یک برنامه ۱۰ اپیزودی با عنوان «بازی‌های تیتان» را به دواین جانسون داد
قرار است فیلمبرداری ۱۰ اپیزود نخست برنامه شبکه ان‌بی‌سی از سپتامبر شروع شود اما هنوز زمانی برای روی آنتن رفتن این برنامه اعلام نشده است.

«بازی‌های تیتان» یا «بازی‌های خدای خورشید» رقابت‌کنندگان را در سراسر آمریکا به چالش می‌کشد و هر رقیب از یک ناحیه در برابر ناحیه دیگر وارد مبارزه می‌شود و در پایان فصل از ۶ تیتان که از هر ناحیه بالا آمده‌اند، یک نبرد اسطوره‌ای برای تعیین برندگان زن و مرد انجام می‌شود.

استقبال از برنامه‌های بدون فیلمنامه یکی از دلایل شکل گرفتن این برنامه است.

دواین جانسون که به تازگی تایید کرده برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ وارد عمل می‌شود امسال ستاره فیلم جدید دیزنی با عنوان «گشت در جنگل» خواهد بود که بر مبنای پارک موضوعی دیزنی ساخته می‌شود.

خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی: شبکه ان‌بی‌سی سفارش ساخت یک برنامه ۱۰ اپیزودی با عنوان «بازی‌های تیتان» را به دواین جانسون داد. جانسون قرار است در این برنامه که فیلمنامه‌ نوشته شده‌ای ندارد، بازی نیز بکند. این برنامه در قالب یک برنامه رقابتی – ورزشی جدید ساخته می‌شود.

دواین جانسون تهیه کننده و بازیگر تلویزیون می‌شود 

قرار است این رقابت چنان باشد که فرصتی برای هر فرد ایجاد کند که بتواند ذهن، جسم و قلبش را به آزمون بگذارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *