کونته یا مانچینی، مربی تیم ملی ایتالیا می‌شود + لیپی: دلم برای فوتبال ایتالیا تنگ نشده است – دانلود فیلم های روز دنیا

خبرگزاری فارس: سایت La Repubblica ایتالیا خبر داد که فدراسیون فوتبال ایتالیا برای هدایت تیم ملی این کشور روبرتو مانچینی، سرمربی سابق اینتر یا آنتونیو کونته، سرمربی کنونی چلسی را درنظر گرفته است
مانچینی اکنون هدایت تیمی را برعهده ندارد و گزینه مناسبی برای فدراسیون ایتالیا است. از طرف دیگر کونته با آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی دچار مشکل شده است و به احتمال خیلی زیاد در تابستان پیش رو لندن را ترک خواهد کرد.

ایتالیا با هدایت ونتورا در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ بدترین نتایج را کسب کرد و در نهایت آتزوری از صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازماند.

خبرگزاری فارس: سایت La Repubblica ایتالیا خبر داد که فدراسیون فوتبال ایتالیا برای هدایت تیم ملی این کشور روبرتو مانچینی، سرمربی سابق اینتر یا آنتونیو کونته، سرمربی کنونی چلسی را درنظر گرفته است.
——————-

ورزش سه: مارچلو لیپی، سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا مدعی شد که دلش برای فوتبال ایتالیا تنگ نشده ولی تغییرات در فدراسیون ایتالیا را بسیار مثبت و آینده دار دانست

لیپی درباره ویدیو چک گفت:” کمی همه را دچار سردرگمی کرده ولی به نظرم داورها در قضاوت بهترین هستند. البته که تنش ها در زمین گاهی باعث می‌شود شما کنترل خود را از دست بدهید. برای من هم این اتفاق رخ داده است.”

ورزش سه: مارچلو لیپی، سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا مدعی شد که دلش برای فوتبال ایتالیا تنگ نشده ولی تغییرات در فدراسیون ایتالیا را بسیار مثبت و آینده دار دانست.

 پس از ناکامی ایتالیا از رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ونتورا، سرمربی این تیم استعفا کرد؛ سپس فدراسیون ایتالیا نیز دچار تغییرات زیادی شد. لیپی که سال ۲۰۰۶ با ایتالیا قهرمان جام جهانی شده بود، مدعی شد که دلش برای فوتبال این کشور تنگ نشده و امیدوار است تغییرات به نفع فوتبال ایتالیا شود.

لیپی: دلم برای فوتبال ایتالیا تنگ نشده است

او گفت:” دلم برای ایتالیا تنگ شده؟ بله دلم برای کشورم خیلی تنگ شده ولی نه برای فوتبال ایتالیا. تغییرات در فدراسیون؟ همه از این شرایط ناراضی هستند ولی من نه. به نظرم فرصتی است تا از اول آغاز کنیم.  باشگاه ها هم باید قوانینی داشته باشند که بازیکنان جوان ایتالیایی را جذب کنند.”

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *