۴ بازیکن خارجی الاهلی برای رویارویی با تراکتور + پرسپولیس ۶ امتیاز جلوتر از معدل قهرمانی – دانلود فیلم های روز دنیا

ایسنا: به نقل از الریاض، الاهلی عربستان در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا با تراکتورسازی ایران هم گروه است. این تیم عربستانی که فصل قبل در یک چهارم نهایی توسط تیم فوتبال پرسپولیس حذف شد با بازیکنان جدید و گران قیمتی که جذب کرده از مدعیان اصلی صعود به دور بعد است
ایسنا: به نقل از الریاض، الاهلی عربستان در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا با تراکتورسازی ایران هم گروه است. این تیم عربستانی که فصل قبل در یک چهارم نهایی توسط تیم فوتبال پرسپولیس حذف شد با بازیکنان جدید و گران قیمتی که جذب کرده از مدعیان اصلی صعود به دور بعد است.
کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که تراکتورسازی در ورزشگاه السیب مسقط از الاهلی پذیرایی خواهد کرد و نماینده عربستان هم ورزشگاه العین امارات را برای میزبانی از تراکتورسازی  انتخاب کرده است. این‌ در حالی است که پیش از این از قطر به عنوان میزبان تراکتورسازی سخن به میان آمد.

روزنامه الریاضیه عربستان اعلام کرد که مارک میلیگان استرالیایی، محمد بن عمر تونسی، کلادیمر ده سوزا برزیلی و مومن زکریا مصری چهار بازیکن خارجی الاهلی در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا هستند تا جایی که سرمربی اوکراینی الاهلی قصد ندارد لئوناردو سوزا برزیلی و  فتفاتزیدیس یونانی را در فهرست آسیایی تیمش قرار دهد.

الاهلی در فصل جاری با تیم‌های الغرافه قطر، الجزیره امارات و تراکتورسازی تبریز هم گروه است.

سرگئی ربروف، سرمربی الاهلی عربستان در فصل جدید تیمش را با آرایش جدیدی به میدان خواهد فرستاد.

——————-
خبرگزاری مهر: پرسپولیسِ برانکو بهتر و روانتر از همیشه گام در راه قهرمانی بر می‌دارد. کمتر پیش می‌آید این تیم از یک بازی کمتر از ۳ امتیاز به جیب بزنند
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد عصر روز گذشته تیم فوتبال سپاهان را در ورزشگاه آزادی با گل‌های علی علیپور و شجاع خلیل زاده با نتیجه دو بر صفر مغلوب کرده و با ۵۱ امتیاز در صدر جدول رده بندی جایگاهش را مستحکم تر از گذشته نماید.

در تورنمنت‌های دوره‌ای حداقل امتیازی که می‌تواند ضامن قهرمانی یک تیم باشد، تعداد بازی ضربدر ۲ بعلاوه یک است. یعنی در هفته بیست و دوم یک لیگ اگر تیمی به امتیاز ۴۵ برسد به حدنصاب قهرمانی دست پیدا کرده است. در لیگ ۱۶ تیمی که در ۳۰ هفته برگزار می‌شود، هر تیمی به امتیاز ۶۱ برسد می‌تواند قهرمانی‌اش را تضمین کند. شاگردان برانکو در هفته بیست و دوم ۶ امتیاز از حدنصاب امتیازات قهرمانی پیشی گرفته‌اند و در صورت کسب ۱۰ امتیاز دیگر از حداقل‌های امتیازی برای قهرمانی در این فصل هم عبور خواهند کرد.

خبرگزاری مهر: پرسپولیسِ برانکو بهتر و روانتر از همیشه گام در راه قهرمانی بر می‌دارد. کمتر پیش می‌آید این تیم از یک بازی کمتر از ۳ امتیاز به جیب بزنند. آنها یکی بعد از دیگری بازی هایشان  را با پیروزی پشت سر گذاشته و با سرعت به سوی قهرمانی زودهنگام پیش می‌روند.
سرخپوشان در هفته بیست و دوم پانزدهمین پیروزی خود را جشن گرفتند و با احتساب ۶ تساوی توانستند به ۵۱ امتیاز برسند؛ ۵۱ امتیازی که از حداقل حدنصاب قهرمانی ۶ امتیاز بالاتر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *